понедельник, 1 декабря 2008 г.Париж — Франкфурт — Джокджакарта — Джакарта — Банг-кок-Джакарта — Джокджакарта — Київ — Яремча — Київ — Джакарта — Плі Айр — Убуд — Джокджакарта — Берлін — Мюнхен — Київ — Делі — Агра — Катманду — Тхімпху — Київ — Яремча — Лімасол — Київ — Ярославль — Київ — Прага Такий шлях зробив цей роман, перш ніж стати книжкою «Фройд би плакав». Кемпінги і дорогі отелі, помешкання українських заробітчан і західних дипломатів, шведський коханець зі шляхетною місією покращити світ і російський коханець з купою проблем, світ шоу-бізнесу і буддійські храми, а ще — багато-багато коротких притч і анекдотів, сумних і не дуже історій. Все це з відвертістю, якої ще не знала українська література. Ця книжка може приголомшити, але не відпустить до останньої сторінки, залишаючи відчуття довгої і виснажливої подорожі, після якої стаєш іншою людиною.

5 комментариев:

alex комментирует...

До речі, Ірену Карпу визнали жіночим секс-символом української літератури. А чоловічим - Леся Подерв'янського. Читали його твори?

Cанька комментирует...

ні але дуже хочу

Оля комментирует...

І я не читала...Цікаво пише? А у Ірени Карпи цікаві твори, але трошки лексика ненормативна... проте фантазія бомбезна...=)

Cанька комментирует...

ДА-ДА АЛЕ Я ВСЕРІВНО ЇЇ ЛЮБЛЮ

Ramzes комментирует...

Дайте хто-небуть і мені почитати!